Потрібно створити лабораторію?

Потрібно створити лабораторію?

Лабораторія це спеціалізоване приміщення, або декілька приміщень, треба враховувати специфіку випробувань, зі спеціально створеними умовами в якому знаходиться певне випробувальне обладнання та засоби вимірювальної техніки. Випробувальні лабораторії створюють для різних потреб, кому потрібна лабораторія проведення внутрішнього контролю, наприклад для виробництва, деяким підприємствам потрібна лабораторія для контролю вхідної сировини (експрес тести), деякі підприємства створюють, як окрему третю сторону для проведення випробувань на замовлення, але в цьому випадку існують обов’язкові вимоги ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 та акредитація в національному органі держави.

Але всі лабораторії на стадії створення мають однакові етапи:

Це ми розглянули початкову стадію створення власної лабораторії. Надалі при подальшій роботі Вам треба буде стикнутись, та звикнутись с такими поняттями як метрологічна простежуваність, забезпечення достовірності результатів, вдосконалення.

Випробувальна лабораторія для виробників продукції — це як один з методів забезпечення якості виробництва продукції. Чималий крок до відповідності виробництва вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).

Увага! Якщо цікаво читайте нашу нову статтю: «Випробувальна лабораторія для проведення ОТК»

 

Добавить комментарий